RSS header - this is hidden

Hva driver utviklingen i logistikkmarkedet internasjonalt?

Skrevet av Marianne Johannessen Dato: 29.nov.2022

Etterspørselen etter logistikkarealer ble opprettholdt i verden under pandemien. Og på tross av økt økonomisk usikkerhet og dermed større usikkerhet for logistikksektoren på grunn av krigen i Ukraina, så er det få tegn på en avdemping av veksten i denne sektoren globalt. Tvert imot er etterspørselen fra brukerne av logistikkarealer økende selv om mange sektorer er hardt rammet av disse krisene.

KATEGORIER: Lager- og logistikk

Les mer

HVOR SKAL MARKEDET NÅ?

Skrevet av Marianne Johannessen Dato: 24.nov.2022

Analyseavdelingen i Eiendomshuset Malling & Co presenterte 17. november 2022 sin ferske markedsrapport for næringseiendom. Hovedsalen i Vika kino ble fylt til randen med oppmøtte som ønsket å få med seg den siste utviklingen i markedet.

KATEGORIER: Analyse

Les mer

Overtar regnskapsføringen for Ferd Eiendom

Skrevet av Marianne Johannessen Dato: 21.nov.2022

Som Ferd Eiendoms nye forretningsfører skal Malling & Co bidra til å øke verdiene i porteføljen på 13 milliarder kroner.

KATEGORIER: Eiendomsforvaltning

Les mer